Egzaminy ósmoklasisty – trzymamy kciuki! 📝

📚✍️ Drodzy Ósmoklasiści!

Przed Wami ważne dni – egzamin ósmoklasisty. 💪😊
Trzymamy za Was wszystkich mocno kciuki ✊🍀 i życzymy spokoju, pewności siebie oraz jak najlepszych wyników!

Pamiętajcie – dacie radę! 🔥📖

Przypominamy również, że rekrutacja do naszego Technikum już trwa! 🎓🏫
👉 Co ważne – przy rekrutacji do naszej szkoły NIE są brane pod uwagę wyniki egzaminu ósmoklasisty.
👉 Jesteśmy poza elektronicznym naborem, dlatego zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z sekretariatem szkoły. 😊
👉 Jeśli zastanawiasz się nad wyborem szkoły, gdzie nauka spotyka się z pasją, ciekawymi pomysłami i gdzie liczą się też relacje – zapraszamy do nas!🚀

Do zobaczenia w naszym Technikum! 💙