Egzaminy ósmoklasisty – trzymamy kciuki! 📝
![]()
Drodzy Ósmoklasiści!
Przed Wami ważne dni – egzamin ósmoklasisty. ![]()
![]()
Trzymamy za Was wszystkich mocno kciuki ![]()
i życzymy spokoju, pewności siebie oraz jak najlepszych wyników!
Pamiętajcie – dacie radę! ![]()
![]()
Przypominamy również, że rekrutacja do naszego Technikum już trwa! ![]()
![]()
👉 Co ważne – przy rekrutacji do naszej szkoły NIE są brane pod uwagę wyniki egzaminu ósmoklasisty.
👉 Jesteśmy poza elektronicznym naborem, dlatego zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z sekretariatem szkoły. ![]()
👉 Jeśli zastanawiasz się nad wyborem szkoły, gdzie nauka spotyka się z pasją, ciekawymi pomysłami i gdzie liczą się też relacje – zapraszamy do nas!![]()
Do zobaczenia w naszym Technikum! ![]()
