⚗️ Warsztaty chemiczne na UMK w Toruniu 🧪

🧪🔬 Nasi uczniowie jak co roku uczestniczyli w wyjątkowych warsztatach na Wydziale Chemii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu! 🎓✨

W zajęciach udział wzięli uczniowie klas II, III i IV technikum , którzy pracowali w prawdziwym laboratorium chemicznym , poznając podstawowe techniki laboratoryjne.⚖️🧪

Warsztaty zostały zorganizowane przez naszego nauczyciela chemii – dr hab. Jacka Nowaczyka 👏
Dziękujemy bardzo!