🚂 Wycieczka szkolna do Karpacza ⛰️

🏔️ Uczniowie naszej szkoły pozdrawiają z wycieczki! 👋😊

W tym roku wśród Wycieczkowiczów byli uczniowie klas drugich, trzecich, czwartych klasy i nasi nauczyciele.
Dziękujemy uczniom za super energię, a opiekunom za troskę i organizację! 😊
Już planujemy kolejne wyjazdy! 😉

Krótka relacja z naszego wyjazdu:

6 maj (środa):
Dziś wyruszyliśmy z Karpacza na Śnieżkę – najwyższy szczyt Karkonoszy ⛰️💪
Naszą wędrówkę rozpoczęliśmy od wizyty w zabytkowej Świątyni Wang 🛕, która została przeniesiona do Polski aż z Norwegii 🇳🇴.
Następnie odwiedziliśmy kultowe schronisko Samotnia 🏡, podziwiając malownicze jezioro polodowcowe 🌊✨. Kolejnymi etapami naszej wyprawy były schroniska Strzecha Akademicka oraz Dom Śląski 🚶‍♂️🚶‍♀️, skąd zdobyliśmy upragniony szczyt 🏔️👏
Zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi 😃, zjechaliśmy wyciągiem z powrotem do Karpacza 🚡. To był wyjątkowo udany dzień, podczas którego pokonaliśmy aż 1102 m przewyższenia! 🔥💪

7 maj (czwartek):
Dziś spędziliśmy dzień na zwiedzaniu tego pięknego miasta 🏔️✨. Odwiedziliśmy zaporę na Łomnicy 🌊, którą wybudowano już w 1915 roku 🏗️.
Później udaliśmy się na Karpatkę ⛰️. Na szczyt dotarliśmy leśną ścieżką 🌲🌳, która przypominała nam… Zakazany Las z Harry’ego Pottera 🧙‍♂️⚡😄
Nie zabrakło też atrakcji dla miłośników zabawy i technologii 🎮🕹️ — odwiedziliśmy muzeum konsol i gier wideo oraz muzeum LEGO 🧱🤩
To był bardzo udany dzień 😊, podczas którego mogliśmy odpocząć po wczorajszym zdobywaniu Śnieżki 💪🏔️
A jutro wracamy do Torunia 🚌❤️

Pozdrawiamy serdecznie! 👋