Witraż-logo TTI 🪟💜
![]()
Uczniowie klas pierwszych technikum, aktywni uczestnicy warsztatów z zakresu tworzenia witraży i autorzy prac przygotowanych na Wydziale Sztuk Pięknych w ramach 24. Toruńskiego Festiwalu Nauki i Sztuki, przekazali dziś na ręce Pani Dyrektor witraż-logo naszej szkoły. ![]()
![]()
Ogromnie dziękujemy Pracownikom i Studentom Pracowni Witrażu Wydziału Sztuk Pięknych UMK za wspaniałą pamiątkę udziału uczniów TTI w kreatywnych zajęciach. ![]()
![]()
![]()
Do zobaczenia za rok! ![]()
