⚗️ Warsztaty chemiczne na UMK w Toruniu 🧪
![]()
Nasi uczniowie jak co roku uczestniczyli w wyjątkowych warsztatach na Wydziale Chemii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu! ![]()
![]()
W zajęciach udział wzięli uczniowie klas II, III i IV technikum , którzy pracowali w prawdziwym laboratorium chemicznym , poznając podstawowe techniki laboratoryjne.![]()
![]()
Warsztaty zostały zorganizowane przez naszego nauczyciela chemii – dr hab. Jacka Nowaczyka
Dziękujemy bardzo!
